Nejzdatnější prvňáček

15.10.2024

Už téměř měsíc a půl usedají naši noví prvňáčci do školních lavic. Hned na začátku školního roku ale vyrazili na sportovní hřiště u ZŠ Hradecká, kde poměřili své síly se všemi prvňáčky nejen z naší školy, ale také s prvňáčky ze ZŠ Hradecká. Soutěžilo se ve čtyřech sportovních disciplínách – běh na 50 metrů, vytrvalostní běh (330 metrů), skok z místa a hod míčkem (raketkou).

V obrovské konkurenci se naši prvňáčci rozhodně neztratili! Právě naopak. Obsadili jsme hned několik medailových pozic. Mezi dívkami se nejlépe dařilo Natálce Gorolové z 1. B, která obsadila 2. místo. Bronzovou pozici, tedy třetí místo obsadila žákyně z 1. A – Viktorie Pavlova. Ani ostatní prvňačky nezůstaly pozadu. Mezi pět nejlepších prvňaček se dále probojovaly Alžběta Hustáková (1. B) a Rozálie Krejčová (1. B), které obsadily současně 4. místo. První "pětku" uzavírala Štěpánka Vušková z 1. A.

Také mezi chlapci jsme měli své želízko v ohni. Kryštof Beneš z 1. A obsadil krásné druhé místo. Mezi pět nejlepších prvňáků se také probojoval Matouš Sedláček z 1. A, který obsadil krásnou pátou příčku.

Velké dík patří organizátorům ze ZŠ Hradecká, kteří pro nás tuto akci připravili a zejména všech sportovcům, kteří šli odvážně do všech disciplín!